Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem

Stačí přidat vodu a za minutu máte hotovou lahodnou bramborovou kaši s mlékem. Ideální pro turisty, horolezce, kempování i pro ty, kteří chtějí ušetřit čas.

Výrobce: Freeze Dry Company
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: vh-040
EAN: 8595705009288
Dostupnost: Skladem 54 ks
43.75 bez DPH
49 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem: chutná a praktická volba pro všechny

Hledáte rychlou a chutnou přílohu, která vám ušetří čas a námahu? Pak je lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem ideální volbou pro vás!

Rychlá a snadná příprava:

Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou kaší a promíchat. Za minutu máte hotovou lahodnou kaši s mlékem, která chutná jako od babičky. Žádné vaření, žádné loupaní brambor, žádné zdlouhavé přípravy!

                                    

Lehká a skladná:

Lyofilizovaná kaše je oproti klasické kaši mnohem lehčí a skladnější. To ji dělá ideální volbou pro turisty, horolezce, kempování a outdoorové aktivity. Díky kompaktnímu balení se snadno vejde do batohu a nezabere mnoho místa.

Dlouhá trvanlivost:

Díky procesu lyofilizace má kaše mnohem delší trvanlivost než klasická kaše. Vydrží až 24 měsíců bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte obávat, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná:

Lyofilizovaná kaše si zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých brambor. Neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty, takže si ji můžete vychutnat bez výčitek svědomí.

Vyzkoušejte i další varianty:

Kromě klasické kaše s mlékem nabízíme i další varianty s příchutí špenátu, hrášku, chilli či červenou cibulkou. Tak si vybere každý!

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost
  • Zdravá a chutná
  • Více variant

Objednejte si lyofilizovanou kaši s mlékem a užijte si rychlou, chutnou a praktickou přílohu, která vám ušetří čas a námahu!

                                        

Update cookies preferences