Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Květákem

Stačí přidat vodu a za minutu máte hotovou lahodnou bramborovou kaši s mlékem a květákem. Ideální pro turisty, horolezce, kempování i pro ty, kteří chtějí ušetřit čas.

Výrobce: Freeze Dry Company
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: vh-043
EAN: 8595705009271
Dostupnost: Skladem 57 ks
43.75 bez DPH
49 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Květákem: lahodná a zdravá volba pro celou rodinu

Hledáte chutnou a zdravou přílohu, která potěší celou rodinu? Pak je lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Květákem ideální volbou pro vás!

Jemná chuť květáku:

Květák dodává kaši jemnou a lehce sladkou chuť, která se skvěle hodí k masu, rybě i zelenině. Kaše je ideální pro dospělé i děti, které si ji zamilují.

Rychlá a snadná příprava:

Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou kaší a promíchat. Za minutu máte hotovou lahodnou kaši s mlékem a květákem, která je bohatá na vitamíny a minerály. Žádné vaření, žádné loupaní brambor, žádné zdlouhavé přípravy!

                                    

Lehká a skladná:

Lyofilizovaná kaše je oproti klasické kaši mnohem lehčí a skladnější. To ji dělá ideální volbou pro turisty, horolezce, kempování a outdoorové aktivity. Díky kompaktnímu balení se snadno vejde do batohu a nezabere mnoho místa.

Dlouhá trvanlivost:

Díky procesu lyofilizace má kaše mnohem delší trvanlivost než klasická kaše. Vydrží až 24 měsíců bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte obávat, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná:

Lyofilizovaná kaše si zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých brambor a květáku. Neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty, takže si ji můžete vychutnat bez výčitek svědomí.

Objednejte si lyofilizovanou kaši s mlékem a květákem a užijte si rychlou, chutnou a zdravou přílohu, která potěší celou rodinu!

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Květákem:

  • Jemná chuť květáku
  • Rychlá a snadná příprava
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost
  • Zdravá a chutná

Vyzkoušejte lyofilizovanou kaši s mlékem a květákem a užijte si lahodnou a zdravou přílohu!

Update cookies preferences