Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a hráškem

Stačí přidat vodu a za minutu máte hotovou lahodnou bramborovou kaši s mlékem a hráškem. Ideální pro turisty, horolezce, kempování i pro ty, kteří chtějí ušetřit čas.

Výrobce: Freeze Dry Company
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: vh-045
Dostupnost: Skladem 89 ks
43.75 bez DPH
49 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a hráškem: chutná a výživná volba pro celou rodinu

Hledáte chutnou a výživnou přílohu, která potěší celou rodinu? Pak je lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a hráškem ideální volbou pro vás!

Sladká chuť hrášku:

Hrášek dodává kaši sladkou a svěží chuť, která se skvěle hodí k masu, rybě i zelenině. Kaše je ideální pro dospělé i děti, které si ji zamilují.

Rychlá a snadná příprava:

Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou kaší a promíchat. Za minutu máte hotovou lahodnou kaši s mlékem a hráškem, která je bohatá na bílkoviny a vlákninu. Žádné vaření, žádné loupaní brambor, žádné zdlouhavé přípravy!

                                    

Lehká a skladná:

Lyofilizovaná kaše je oproti klasické kaši mnohem lehčí a skladnější. To ji dělá ideální volbou pro turisty, horolezce, kempování a outdoorové aktivity. Díky kompaktnímu balení se snadno vejde do batohu a nezabere mnoho místa.

Dlouhá trvanlivost:

Díky procesu lyofilizace má kaše mnohem delší trvanlivost než klasická kaše. Vydrží až 24 měsíců bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte obávat, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná:

Lyofilizovaná kaše si zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých brambor a hrášku. Neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty, takže si ji můžete vychutnat bez výčitek svědomí.

Objednejte si lyofilizovanou kaši s mlékem a hráškem a užijte si rychlou, chutnou a výživnou přílohu, která potěší celou rodinu!

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a hráškem:

  • Sladká chuť hrášku
  • Rychlá a snadná příprava
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost
  • Zdravá a chutná

Vyzkoušejte lyofilizovanou kaši s mlékem a hráškem a užijte si lahodnou a výživnou přílohu!

Update cookies preferences