Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Červenou cibulkou

Stačí přidat vodu a za minutu máte hotovou lahodnou bramborovou kaši s mlékem a červenou cibulkou. Ideální pro turisty, horolezce, kempování i pro ty, kteří chtějí ušetřit čas.

Výrobce: Freeze Dry Company
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: vh-042
Dostupnost: Skladem 92 ks
43.75 bez DPH
49 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Červenou cibulkou: lahodná a pikantní volba pro gurmány

Hledáte chutnou a pikantní přílohu, která ozvláštní vaše jídlo? Pak je lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Červenou cibulkou ideální volbou pro vás!

Pikantní chuť červené cibule:

Jemná sladkost bramborové kaše se snoubí s pikantní chutí červené cibule a vytváří tak lahodný a netradiční chuťový zážitek. Kaše je ideální pro milovníky pikantních chutí a hodí se k masu, rybě i zelenině.

Rychlá a snadná příprava:

Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou kaší a promíchat. Za minutu máte hotovou lahodnou kaši s mlékem a červenou cibulkou, která vás zahřeje a zasytí. Žádné vaření, žádné loupaní brambor, žádné zdlouhavé přípravy!

                                    

Lehká a skladná:

Lyofilizovaná kaše je oproti klasické kaši mnohem lehčí a skladnější. To ji dělá ideální volbou pro turisty, horolezce, kempování a outdoorové aktivity. Díky kompaktnímu balení se snadno vejde do batohu a nezabere mnoho místa.

Dlouhá trvanlivost:

Díky procesu lyofilizace má kaše mnohem delší trvanlivost než klasická kaše. Vydrží až 24 měsíců bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte obávat, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná:

Lyofilizovaná kaše si zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých brambor a červené cibule. Neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty, takže si ji můžete vychutnat bez výčitek svědomí.

Objednejte si lyofilizovanou kaši s mlékem a červenou cibulkou a užijte si rychlou, chutnou a pikantní přílohu, která ozvláštní vaše jídlo!

Lyofilizovaná bramborová kaše s mlékem a Červenou cibulkou:

  • Pikantní chuť červené cibule
  • Rychlá a snadná příprava
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost
  • Zdravá a chutná

Vyzkoušejte lyofilizovanou kaši s mlékem a červenou cibulkou a užijte si lahodný a pikantní gastronomický zážitek!

Update cookies preferences