FDC Lyofilizovaný Ramen

Chuť Japonska za 3 minuty:

  • Autentická chuť
  • Rychlá a snadná příprava
  • Lehký a skladný
  • Dlouhá trvanlivost
  • Bez umělých přísad a konzervantů

Ochutnejte Japonsko na dosah ruky!

Hmotnost:
20 - 40 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-010
Dostupnost: Není Skladem
61.61 bez DPH
69 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaný Ramen: Chuť Japonska na dosah ruky

Toužíte po lahodném a vydatném japonském ramenu, ale nemáte čas nebo možnost navštívit restauraci? S FDC Lyofilizovaným Ramenem si můžete vychutnat tuto asijskou klasiku kdykoliv a kdekoliv!

Autentická chuť: FDC Lyofilizovaný Ramen obsahuje nudle, zeleninu, koření a (v závislosti na konkrétní variantě) masové kousky, které se postarají o bohatou a plnou chuť autentického japonského ramenu.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat vodu (množství dle návodu) do misky s lyofilizovanou směsí a zalít ji horkou vodou. Během 3-5 minut máte hotový lahodný a vydatný ramen, který vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehký a skladný: Díky procesu lyofilizace je FDC Lyofilizovaný Ramen mnohem lehčí a skladnější než klasický ramen. Můžete si ho tak vzít s sebou na cesty, do práce, na turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu a šetří místo.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost než běžný ramen. FDC Lyofilizovaný Ramen vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte bát, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. FDC Lyofilizovaný Ramen neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Pro ostřejší chuť přidejte chilli olej nebo srirachu.

Objednejte si FDC Lyofilizovaný Ramen a užijte si chuť Japonska, ať jste kdekoliv!

Update cookies preferences