FDC Lyofilizovaná rajská polévka 45g

Tradiční chuť rajské polévky v moderním balení:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost (až 10 let)
  • Bez umělých přísad a konzervantů

Vychutnejte si lahodnou rajskou polévku kdykoli a kdekoli!

Hmotnost:
20 - 40 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Dostupnost: Skladem 94 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Rajská polévka 32g: Klasická česká chuť v praktickém balení

Toužíte po chuti poctivé domácí rajské polévky, ale nemáte čas na vaření? Pak je FDC Lyofilizovaná Rajská polévka 32g právě pro vás!

Tradiční chuť rajské: Tato polévka obsahuje zeleninu, koření a rajčatový základ, díky čemuž si vychutnáte autentickou chuť české rajské. Je to skvělý způsob, jak si dopřát chutné a známé jídlo i v hektickém dni.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotový lahodný a vydatný pokrm v praktické formě polévky, který vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehká a skladná: Díky procesu lyofilizace je polévka mnohem lehčí a skladnější než klasická rajská. To ji dělá ideální na cesty, turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu a šetří místo.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost, než má klasická rajská. FDC Lyofilizovaná Rajská polévka vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte bát, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. FDC Lyofilizovaná Rajská polévka neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Rajskou polévku a užijte si chuť tradiční české rajské v praktickém balení, které si můžete vzít kamkoliv!

 

Update cookies preferences