Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Kuřecí polévka s těstovinou 33g

Domácí kuřecí polévka v kapse:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Bez umělých přísad a konzervantů
  • Ideální pro studené dny a rychlý oběd

Vychutnejte si lahodnou kuřecí polévku kdykoli a kdekoli!

Hmotnost:
20 - 40 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-001
EAN: 8595705007376
Dostupnost: Skladem 3 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Kuřecí polévka s těstovinou 33g: Rychlá a chutná klasika pro každého

Toužíte po teplém a lahodném jídle, které je rychlé a snadné na přípravu? Pak je FDC Lyofilizovaná Kuřecí polévka s těstovinou 33g právě pro vás!

Plná chuti kuřete a těstovin: Tato polévka obsahuje kousky kuřecího masa a těstoviny, díky čemuž si vychutnáte tradiční chuť kuřecího vývaru. Je to skvělá volba pro rychlý oběd, večeři nebo jako zahřátí v chladný den.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 250 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotový lahodný a výživný pokrm, který vás zasytí.

                                   

Lehká a skladná: Díky procesu lyofilizace je polévka mnohem lehčí a skladnější než klasická kuřecí polévka. To ji dělá ideální na cesty, turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost, než má klasická kuřecí polévka. FDC Lyofilizovaná Kuřecí polévka s těstovinou vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. FDC Lyofilizovaná Kuřecí polévka s těstovinou neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Kuřecí polévku s těstovinou a užijte si chutnou klasiku, která je rychlá a snadná na přípravu!

 

Update cookies preferences