Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Kachní polévka se zeleninou a rýžovými nudlemi 32g

Vychutnejte si chuť domácí kachní polévky kdykoli a kdekoli!

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Bez umělých přísad a konzervantů
  • Bohatá na chuť a nutriční hodnoty

Ideální pro milovníky kachny a ty, kteří si cení pohodlí.

Hmotnost:
41 - 80 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-048
Dostupnost: Skladem 28 ks
58.04 bez DPH
65 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Kachní polévka se zeleninou a těstovinou 32g: Bohatá a lahodná polévka pro chladné dny

Hledáte vydatnou a chutnou polévku, která vás zahřeje v chladných dnech? Pak je FDC Lyofilizovaná Kachní polévka se zeleninou a těstovinou 32g ideální volbou pro vás!

Bohatá chuť a textura: Tato polévka je plná kachního masa, zeleniny a těstovin, které dodávají polévce úžasnou chuť a texturu. Je to ideální volba pro všechny, kteří si chtějí vychutnat lahodný a vydatný pokrm.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotovou lahodnou a výživnou kachní polévku, která vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehká a skladná: Díky procesu lyofilizace je polévka mnohem lehčí a skladnější než klasická kachní polévka. To ji dělá ideální pro cesty, turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu a šetří místo.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost, než má klasická kachní polévka. FDC Lyofilizovaná Kachní polévka se zeleninou a těstovinou vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte bát, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. FDC Lyofilizovaná Kachní polévka se zeleninou a těstovinou neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Kachní polévku se zeleninou a těstovinou a užijte si lahodný a výživný pokrm plný chuti a textury, který si můžete vychutnat kdekoliv a kdykoliv!

 

Update cookies preferences