Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Houbová polévka s velkými kousky hub 28g

Bohatá houbová chuť v kompaktní porci:

  • Velké kusy hub pro autentický zážitek
  • Rychlá a snadná příprava
  • Bez umělých přísad a konzervantů
  • Dlouhá trvanlivost (až 10 let)

Ideální pro milovníky hub a pro všechny, kteří si cení pohodlí!

Hmotnost:
20 - 40 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-025
EAN: 8595705007529
Dostupnost: Skladem 33 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Houbová polévka s velkými kousky hub 28g: Lahodný a voňavý zážitek pro milovníky hub

Toužíte po lahodné a aromatické houbové polévce plné velkých kousků hub? Pak je FDC Lyofilizovaná Houbová polévka s velkými kousky hub 28g ideální volbou pro vás!

Bohatá chuť a textura: Tato polévka je plná velkých kousků sušených hub, které dodávají polévce úžasnou chuť a texturu. Je to ideální volba pro všechny milovníky hub, kteří si chtějí vychutnat lahodný a vydatný pokrm.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotovou lahodnou a voňavou houbovou polévku, která vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehká a skladná: Díky procesu lyofilizace je polévka mnohem lehčí a skladnější než klasická houbová polévka. To ji dělá ideální pro cesty, turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu a šetří místo.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost, než má klasická houbová polévka. FDC Lyofilizovaná Houbová polévka s velkými kousky hub vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte bát, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých hub. FDC Lyofilizovaná Houbová polévka s velkými kousky hub neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Houbovou polévku s velkými kousky hub a užijte si lahodný a aromatický pokrm plný chuti a textury, který si můžete vychutnat kdekoliv a kdykoliv!

Update cookies preferences