Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka s vepřovým masem 31g

Gulášová klasika v moderním balení:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost (až 10 let)
  • Bez umělých přísad a konzervantů

Vychutnejte si lahodnou polévku všude kdykoli a kdekoli!

Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-020
Dostupnost: Skladem 19 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka 47g: Klasická česká chuť v praktickém balení

Toužíte po lahodném guláši, ale nemáte čas na vaření? Pak je FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka 47g ideální volbou pro vás!

Tradiční chuť guláše: Tato polévka obsahuje kousky vepřového masa, zeleninu a koření, díky čemuž si vychutnáte autentickou chuť českého guláše. Je to skvělý způsob, jak si dopřát klasické jídlo i v hektickém dni.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotový lahodný a vydatný guláš v praktické formě polévky, který vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehká a skladná: Díky procesu lyofilizace je polévka mnohem lehčí a skladnější než klasický guláš. To ji dělá ideální na cesty, turistiku, kempování a outdoorové aktivity. Kompaktní balení se snadno vejde do batohu a šetří místo.

Dlouhá trvanlivost: Lyofilizace zajišťuje také mnohem delší trvanlivost, než má klasický guláš. FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu, takže se nemusíte bát, že se vám zkazí.

Zdravá a chutná: Lyofilizace pomáhá zachovat maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Gulášovou polévku a užijte si chuť tradičního českého guláše v praktickém balení, které si můžete vzít kamkoliv!

Update cookies preferences