Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Česneková polévka s bramborem 27g

Klasika v moderním balení:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost
  • Bez umělých přísad a konzervantů

Vychutnejte si lahodnou česnekovou polévku kdykoli a kdekoli!

Hmotnost:
20 - 40 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: vh-027
EAN: 8595705007543
Dostupnost: Skladem 28 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Lyofilizovaná Česneková polévka s bramborem 27g: Lahodná klasika v moderním balení

Hledáte rychlou a chutnou variantu oblíbené česnekové polévky? FDC Lyofilizovaná Česneková polévka s bramborem 27g je ideální volbou pro všechny milovníky této klasiky.

Tradiční chuť v moderním balení: Tato polévka v sobě snoubí lahodnou chuť česneku a brambor s praktickým lyofilizovaným formátem. Díky tomu si ji můžete vychutnat kdekoli a kdykoli, ať už jste na túře, v práci, nebo jen nemáte čas na vaření.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotový lahodný a výživný pokrm, který vás zahřeje a zasytí.

                                   

Lehká a skladná: Lyofilizace zaručuje, že polévka je mnohem lehčí a skladnější než klasická česneková polévka. Je ideální pro cesty, kempování, outdoorové aktivity i do batohu do práce. Kompaktní balení nezabere mnoho místa a snadno se přenáší.

Dlouhá trvanlivost: Díky lyofilizaci má polévka mnohem delší trvanlivost než běžná česneková polévka. FDC Lyofilizovaná Česneková polévka s bramborem vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu.

Zdravá a chutná: Lyofilizační proces zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. Polévka neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Česnekovou polévku s bramborem a užijte si lahodnou a výživnou klasiku v moderním balení, která je vždy po ruce!

 

Update cookies preferences