Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Dýně lyofilizovaný powder 20g

Hmotnost:
20 g
Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: 937417fb-9c55-4bc0-942e-8c06a4
EAN: 8595705008717
Dostupnost: Na objednávku
41.07 bez DPH
46 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Dýně powder - sušeno ve vakuu je produkt, který vám umožní využít všechny výhody dýně bez potřeby jejího dlouhého skladování a přípravy. Tento produkt je vyroben z čerstvé dýně, která je sušena ve vakuu, což je proces, kdy se potravina vystaví nízkému tlaku a teplotě, aby se z ní odstranila voda. Tím se zachovává barva, chuť, vůně, textura a hlavně vysoký obsah vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů, které jsou v dýni obsaženy. 

Tento produkt má jemnou a práškovou konzistenci, která se snadno rozpouští v tekutinách. Má sladkou a lahodnou dýňovou příchuť, která dodává produktu výraznost a originalitu. 

Powdery jsou univerzální jako ingredience do různých pokrmů a nápojů. Můžete ho použít jako dochucovadlo do polévek, omáček, kaší, pečiva, zákusků, nebo jako přísadu do smoothie, koktejlů, mléka, jogurtu, nebo vody. Je vhodný pro vegetariány, vegany, lidi s intolerancí na lepek, nebo pro ty, kteří hledají nízkokalorickou a nízkotučnou alternativu klasické dýně. 

Díky praktickému sáčku, který se snadno otevírá a zavírá. Si ho můžete vzít s sebou na cesty nebo ho lehce skladovat. Užijte si dýně, která je vždy čerstvá a plná chuti! 🎃

Update cookies preferences