Kč / CZK

Vyberte měnu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

FDC Lyofilizovaná Pikantní Gulášová polévka s hovězím masem

Gulášová klasika v moderním balení:

  • Rychlá a snadná příprava
  • Za 3 minuty hotová
  • Lehká a skladná
  • Dlouhá trvanlivost (až 10 let)
  • Bez umělých přísad a konzervantů
  • S kousky hovězího masa

Vychutnejte si lahodný guláš kdykoli a kdekoli!

Výrobce: Freeze Dry Company
Kód: 1235436355
Dostupnost: Skladem 7 ks
49.11 bez DPH
55 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

FDC Pikantní Lyofilizovaná Gulášová polévka s hovězím masem: Bohatá a vydatná klasika v praktickém balení

Hledáte chutnou a sytou polévku plnou chuti a energie? FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka s hovězím masem je ideální volbou pro všechny milovníky guláše a praktických řešení.

Tradiční chuť guláše: Tato polévka v sobě snoubí bohatou chuť hovězího masa, zeleniny a koření, typickou pro guláš. Díky lyofilizaci si ji můžete vychutnat kdykoli a kdekoli, ať už jste na túře, v práci, nebo jen nemáte čas na vaření.

Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat 220 ml horké vody do misky s lyofilizovanou polévkou a promíchat. Za pouhé 3 minuty máte hotový lahodný a výživný pokrm, který vás zasytí a zahřeje.

                                   

Lehká a skladná: Lyofilizace zaručuje, že polévka je mnohem lehčí a skladnější než klasický guláš. Je ideální pro cesty, kempování, outdoorové aktivity i do batohu do práce. Kompaktní balení nezabere mnoho místa a snadno se přenáší.

Dlouhá trvanlivost: Díky lyofilizaci má polévka mnohem delší trvanlivost než běžný guláš. FDC Lyofilizovaná Gulášová polévka s hovězím masem vydrží až 10 let bez nutnosti skladování v chladu.

Zdravá a chutná: Lyofilizační proces zachovává maximum nutričních hodnot a chuti čerstvých surovin. Polévka neobsahuje žádné umělé přísady ani konzervanty.

Objednejte si FDC Lyofilizovanou Gulášovou polévku s hovězím masem a užijte si lahodnou a výživnou klasiku v moderním balení, která je vždy po ruce!

 

Update cookies preferences